KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12167091
nr 1216 7091
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Akvarell, Landskap, signerad. PMP, 26x35
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:54:19
1.000 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson